a

Facebook

Twitter

Copyright 2017 İlerikent A.Ş.

Birlikte Kazanmak

9:00 - 18:00

Çalışma Saatlerimiz, Pazartesi-Cuma

0 224 451 42 42

Bizi Arayabilirsiniz

Facebook

instagram

Menu
 

HAKKIMIZDA

"Birlikte Kazanmak" en önemli değerimiz..
İlerikent > HAKKIMIZDA
a
2005

2005 den beri hizmetinizdeyiz…

2005  yılında Kurumsal temelleri atılan girişimimizle;  “İyi Mimari ,İyi Yönetim, İyi Hizmet, İyi ve İleri Bir Dünya” felsefesi ile her yıl daha da büyüyerek hizmet vermekteyiz.

Kurulduğumuz günden beri  en önemli değerimiz Birlikte kazanmak ,  bu anlayışı günümüz dünyasında da yaşatmak ve büyütmek istiyoruz.

Ardımızda mutlu yüzler ve derin izler bırakarak geleceği  dokumaya devam ediyoruz; tarihimiz ve ilkelerimizden beslenen köklerimizi geleceğe taşımak en önemli hedeflerimizden birisidir.

2005

İyi1Reklam Kuruldu

Kurucumuz Ramazan Dirgin İyi1Reklam markası ile açık hava reklamcılığı alanında bir faliyet başlatarak, ticari alana adım attı.

2008

İyibir Mimari Kuruldu

Müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine reklam faaliyetlerinin yanında İyibir Mimari markası ile kurumsal dekorasyon hizmetleri vermeye başladık.

2012

İyi Ofis Bölme Kuruldu

Kurumsal dekorasyon ve tam hizmet reklamcılığı faaliyetlerimiz devam ederken ofis bölme alanında daha yenilikçi projelere imza atmak adına “İyi Ofis Bölme” markamızı oluşturduk.

Kurulduğumuz günden beri BİRLİKTE KAZANMAK en önemli değerimiz, bu anlayışı günümüz dünyasında da yaşatmak ve büyütmek istiyoruz.

2012

%100 yerli ilk Hareketli Panel

Bir müşterimizin talebi ile tamamı yerli materyal ile ilk Hareketli Panel Bölme projesini  başarıyla gerçekleştirdik.

2013

Birlikte Kazanmaya Başladık

Birlikte kazanmak ilkesi ile , firmalarımıza gelen yoğun  iş taleplerini  dürüst iş yapan diğer firmalarla paylaşmaya başladık.

2015

İleri çatısı altında birleştik

C.B.S. , Araştırma , Yazılım , Kurumsal Yönetim Stratejisi gibi ek faaliyet alanlarına da yatırım yaptık.  Tüm işlerimizi İlerikent Teknoloji Hizmetleri A.Ş. çatışı altında birleştirdik.

YOL HİKAYEMİZ

a
2005

İlerikent Teknoloji A.Ş nin kuruluşuna giden yol  Kurucumuz Ramazan DiRGİN in  2005 yılında iyi 1 Reklam adıyla  başlatmış olduğu faaliyet ile açıldık

Diğer reklam – tabela firmaların  yaptığı hizmetlere ilave olarak iç ve dış dekorasyon hizmetlerini de sunan iyi1reklam , bir süre sonra bu alanın gelişmesi ile  İyibir Mimari  markası ile de   hizmet vermeye başladık .(2008)

Mağaza dekorasyonu , Tabela , Totem, Fuar Standı , Kurumsal dekorasyon ve  ofis bölme alanlarında  hizmetlerimize devam ederken , ofis bölme alanında daha yenilikçi projelere imza atmak için İYİ OFİS BÖLME  markasını oluşturduk(2012)

İlk Hareketli Panel Bölme projesini  başarıyla gerçekleştirdik.(2012)

Birlikte kazanmak ilkesi ile , firmalarımıza gelen iş taleplerini  dürüst iş yapan diğer firmalarla paylaşmaya başladık(2013)

İki yıl boyunca yol arkadaşımız olan firmalar ile sürdürdüğümüz  işbirliği ,   dürüstçe paylaşmanın bereketi  ile büyük bir başarı hikayesine dönüştü.

2015 yılı başında kurduğumuz yeni ortaklıklar ile  C.B.S ( Coğrafi Bilgi Sistemi) , Araştırma , Yazılım , Kurumsal Yönetim Stratejileri Geliştirme gibi ek faaliyet alanlarına da yatırım yaptık.

Kurumsal yürüyüşümüzün 11. Yılında , tüm tecrübe ve bilgi birikimlerimizi ; Yeniden Yükselen Türkiye ‘ mizin gerektirdiği vizyon doğrultusunda güncelledik.

Rotamızı yeniden belirledik.

Bu kapsamda  4 ana alanda faaliyet yapma kararı verdik;

1- Ofis bölme ve Hareketli Duvar Sistemleri

2- Kamu ve Özel sektör için verimlilik analizi

3-Teknik Tekstil İnovasyonu ,

4- Firmalar arası paylaşım platformu

İlerikent Teknoloji A.Ş olarak biz, 2005 ten bugüne iş ortaklarımız  ile birlikte , başarılarımızı artırarak devam ettirmenin  gururunu yaşamaktayız.